Dekalog Producenta

Czy zdarzyło Ci się podczas tworzenia piosenki zabrnąć w ślepy zaułek?
Czy praca nad jakimś utworem niespodziewanie się przeciągnęła lub utknęła w martwym punkcie? Czy masz jakieś niedokończone, albo jeszcze nierozpoczęte pomysły muzyczne,
które chcesz zrealizować porządnie od początku do końca?

Pobierz Dekalog Producenta,
dzięki któremu uporządkujesz
swój proces tworzenia muzyki!

Niezależnie od tego, czy jesteś muzykiem: wokalistą lub instrumentalistą, kompozytorem, aranżerem, realizatorem nagrań czy producentem muzycznym, czy też łączysz w swojej działalności kilka z powyższych “funkcji”, na pewno zdarzyło Ci się utknąć lub napotkać pewne przeszkody w procesie pracy nad utworem – nam zdarzyło się to nie raz, a ponieważ nasz łączny staż w tej branży przekracza 50 lat, zebraliśmy sporo doświadczeń i opracowaliśmy własne metody na radzenie sobie z tymi trudnościami. Teraz chcemy się nimi z Tobą podzielić!
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy opracowanie całego procesu produkcji utworu muzycznego w 10 najważniejszych punktach, które nazwaliśmy “Dekalogiem Producenta”.
Te podstawowe zasady przydadzą się wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie muzyki: kompozytorom, aranżerom, autorom piosenek, muzykom i zespołom, realizatorom nagrań, a także – jak sama nazwa wskazuje – producentom muzycznym!

 

Odpowiedz na pytanie:

Pytanie dodatkowe:
Możesz także podzielić się z nami pomysłem na nazwę dla tworzonej przez nas szkoły produkcji muzycznej.
Jeśli akurat Twój pomysł nam się spodoba, skontaktujemy się z Tobą w sprawie nagrody-niespodzianki 🙂

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami opisanymi w polityce prywatności.

Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem ankiety.