O NAS

Na Setkę

Czym jest “na setkę”?

Pierwszy polski talk-show poruszający zagadnienia z dziedziny produkcji muzycznej.

Gospodarzami “Na Setkę” są Kris Górski i Grzegorz Stasiuk, którzy w każdym odcinku zapraszają przed kamerę internetową ciekawych gości ze świata muzyki. Oprócz pytań od prowadzących, istotną rolę w przebiegu rozmowy odgrywają pytania zadawane przez widzów transmisji na żywo!

Program w sposób lekki, przystępny i z humorem omawia tematy najbardziej interesujące producentów muzycznych, kompozytorów, muzyków, realizatorów dźwięku czy managerów.

Prowadzący

Kris Górski

Inżynier dźwięku, absolwent SAE w Paryżu. Po 16 latach intensywnej pracy we Francji jako realizator nagrań, producent muzyczny oraz kompozytor, wrócił do Polski, gdzie prowadzi własne studio nagraniowe AudioPlanet. Od wielu lat współpracuje z telewizją, tworząc muzykę głównie do filmów dokumentalnych i seriali telewizyjnych. Ponadto nagrywa i pracuje jako producent z wieloma artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na warsztatach oraz jako wykładowca Politechniki Gdańskiej. Jest współtwórcą polskiej firmy APS, produkującej aktywne monitory studyjne o światowej renomie.

Grzegorz Stasiuk

Pianista, producent, aranżer, kompozytor. Właściciel produkcyjnego studia nagrań „Studio 7 Piętro” w Warszawie. Na scenie jako muzyk towarzyszył między innymi Krystynie Prońko, Januszowi Radkowi, Maryli Rodowicz, Kasi Wilk czy Andrzejowi Rybickiemu. Przez osiem lat związany z Maciejem Maleńczukiem & Psychodancing, obecnie związany z zespołem Jacka Wójcickiego.