O NAS

Na Setkę

Czym jest “na setkę”?

Pierwszy polski talk-show poruszający zagadnienia z dziedziny produkcji muzycznej.

Gospodarzami “Na Setkę” są Kris Górski i Grzegorz Stasiuk, którzy w każdym odcinku zapraszają przed kamerę internetową ciekawych gości ze świata muzyki. Oprócz pytań od prowadzących, istotną rolę w przebiegu rozmowy odgrywają pytania zadawane przez widzów transmisji na żywo!

Program w sposób lekki, przystępny i z humorem omawia tematy najbardziej interesujące producentów muzycznych, kompozytorów, muzyków, realizatorów dźwięku czy managerów.

Prowadzący

Kris Górski

Kompozytor, producent muzyczny i Inżynier dźwięku, absolwent SAE w Paryżu. Prowadzi własne studio nagraniowe AudioPlanet. Tworzy muzykę do filmów telewizyjnych, dokumentalnych i seriali, a także nagrywa i współpracuje z wieloma muzykami jako kompozytor i producent.

Grzegorz Stasiuk

Pianista, producent, aranżer, kompozytor. Właściciel produkcyjnego studia nagrań „Studio 7 Piętro” w Warszawie. Na scenie jako muzyk towarzyszył między innymi Krystynie Prońko, Januszowi Radkowi, Maryli Rodowicz, Kasi Wilk czy Andrzejowi Rybickiemu. Przez osiem lat związany z Maciejem Maleńczukiem & Psychodancing, obecnie związany z zespołem Jacka Wójcickiego.